Zumba

Zumba, to inspirowane muzyką latynoamerykańską zajęcia taneczno-ruchowe. Dzięki temu połączeniu powstał dynamiczny, ekscytujący i pełen radości skuteczny program fitness. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku/fitnessu. W rezultacie w unikalny sposób zbalansowane jest spalanie tkanki tłuszczowej połączone z modelowaniem mięśni. Nakierowane są też na najważniejszy mięsień w naszym ciele, na serce :)

Zumba daje wiele radości. Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych.

Program Zumba, to przeznaczony dla każdego, najbardziej efektywny, nowatorski i ekscytujący trening. Dlaczego Zumba jest taka wyjątkowa i skuteczna? Bo łączy w sobie :

-świetną zabawę! - Zumba to "zakamuflowana gimnastyka". Uczestnicy treningu świetnie się bawią, nie zdając sobie sprawy, że ćwiczą;

- inność! - muzyka, kroki, ruchy, zajęcia, odczucia są niespotykane!

- łatwość! - Zumba jest dla każdego. W treningu uczestniczą bez żadnego przygotowania, osoby z różną sprawnością fizyczną, z różnych środowisk o różnym wieku. Jest to możliwe dzięki formule kroków podstawowych

- efektywność! - pomaga w sposób łatwy i przyjemny osiągnąć pożądaną sprawność fizyczną.

- integracja! -- wspólne zajęcia integrują ludzi.

Zumba jest łatwa, skuteczna i przeznaczona dla każdego. Każdy sam może dozować sobie intensywność, Zumba oddziaływane pozytywnie na umysł, ciało i duszę.